polski deutsch english

Apartament Górski

Apartament Górski urządzony został w odcieniach chłodnego błękitu, zrównoważonego ciepłą żółcią i pomarańczowymi akcentami w sypialni. Jest to apartament dwupokojowy, usytuowany na drugim piętrze Zielonego Domku. Z własnego balkonu mogą tu Państwo podziwiać widok na małą skocznię, zaś z okien sypialni - Śnieżkę.

Z przedpokoju można wejść do pokoju gościnnego, zamykanej sypialni oraz łazienki i WC. Pokój gościnny urządzono tak, aby mogli tu Państwo odetchnąć po trudach górskich wypraw, wypić kawę lub pooglądać telewizję (SAT-TV). Znajduje się tutaj wygodny komplet wypoczynkowy z rozkładaną sofą, stolikiem okolicznościowym i dwoma fotelami. Apartament wyposażyliśmy w łącze internetowe, jeśli potrzebują Państwo dostępu do Internetu. Część pomieszczenia zaadaptowana została na aneks kuchenny, wyposażony w sztućce, serwis obiadowy i kawowy, czajnik bezprzewodowy, deskę do krojenia itp.). Jest tu także stół, przy którym można wygodnie usiąść i zjeść przygotowany posiłek.

W sypialni znajduje się obszerne łoże małżeńskie, stolik z lampką nocną, szafa oraz przestronna, zamykana garderoba, w której mogą Państwo ułożyć swoje rzeczy. Znajdą tu Państwo także deskę do prasowania i żelazko.